Олександр Есаулов: «Я досі не знаю, як став письменником»

У рамках Дитячого фестивалю у Львові відбулась зустріч з письменником Олександром Есауловим. Він авто детективів для дітей «Кенінґова колекція», «Чорні археологи», «Зоряна електричка», «Кіднепінг» та інших.
Книга «Зоряна електричка» потрапила у «довгий список» премії Дитяча Книга року ВВС-2012. Також автор за неї нагороджений премією «Коронація слова».
Олександр Есаулов друкувався в українських видавництвах «Теза» та «Зелений пес».
На зустрічі з читачами він відповідав на запитання, що стосувалися різних сфер йог творчої діяльності: про першу книгу, про джерела натхнення, улюблену літературу, реальні історії, що склали основу творів. Як зазначав письменник, поштовхом до написання першої художньої книги став вибух на Чорнобильській АЕС, адже саме в Прип’яті проживала його сім’я. Реалісте підґрунтя мають усі романи автора: за сюжетом книги «Як уполювати чупакабру» криється історія про зіпсовану машину біля будинку Есаулова, а книга «Чорні археологи» – це історія про друга письменника, котрий має цілу музейну колекцію на стендах свого кафе.
Свою прозу письменник поділяє на «дитячу» та «дорослу». Однак, як свідчить досвід проведеної зустрічі, молодші школярі цікавляться дорослими книгами. Сам прозаїк стверджував: «Якщо книга написана доступно і зрозуміло, то її можуть читати і дорослі, і діти”.
Зараз письменник працює над восьмим та дев’ятим детективом, а продовження роману «Зоряна електричка» готується до випуску у світ вже цього року.
Стаття 'Олександр Есаулов: «Я досі не знаю, як став письменником»' опублікована 11.06.2016, 17:06 в 'Різне '. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *